Medarbetare

Magnus Åhlén - Magnus Åhlén

Magnus Åhlén

Affärschef Anläggning

magnus.ahlen@vtg.se

Direkt: 060-13 88 84
Mobil: 070-652 44 00

Pär Björklund - Pär Björklund

Pär Björklund

Kundansvarig & resurskoordinator

par.bjorklund@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 85
Mobil: 072-576 77 82

Joakim Hassel - Joakim Hassel

Joakim Hassel

Affärsområdeschef Täkt & Anläggning

joakim.hassel@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 69
Mobil: 070-656 01 14

Annki Edström - Annki Edström

Annki Edström

Transportledare

anki.edstrom@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 61
Mobil: 070-622 15 69

Joakim Karlström - Joakim Karlström

Joakim Karlström

Kalkyl/Entreprenadingenjör

joakim.karlstrom@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 63
Mobil: 070-544 62 81

Roger Svensson - Roger Svensson

Roger Svensson

Kund & projektansvarig

roger.svensson@vtg.se

Direkt: 0620-155 31
Mobil: 070-687 46 76

Jörgen Olsson - Jörgen Olsson

Jörgen Olsson

IT-stöd

jorgen.olsson@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 81
Mobil: 076-633 55 55

Mats Söderberg - Mats Söderberg

Mats Söderberg

Projektchef

mats.soderberg@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 62
Mobil: 070-656 67 10

Maria Bergström - Maria Bergström

Maria Bergström

Transportledare

maria.bergstrom@vtg.se​

Direkt: 060-13 88 82
Mobil: 073-274 08 47

Håkan Åkesson - Håkan Åkesson

Håkan Åkesson

Kundansvarig

hakan.akesson@kustfrakt.se

Direkt: 060-13 88 83
Mobil: 070-349 61 12

Madeleine Westin - Madeleine Westin

Madeleine Westin

Transportledare

madeleine.westin@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 74

Bengt-Åke Norberg - Bengt-Åke Norberg

Bengt-Åke Norberg

Kund & projektansvarig

bengt-ake.norberg@vtg.se

Direkt: 060-13 88 87
Mobil: 070-349 61 11

Karin Lundgren - Karin Lundgren

Karin Lundgren

Controller (Föräldraledig, ärenden hänvisas till Johan Näslund)

karin.lundgren@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 87
Mobil: 070-239 08 51

Peter Styrman - Peter Styrman

Peter Styrman

Projektansvarig

peter.styrman@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 84
Mobil: 070-343 81 17

Anders Wikström - Anders Wikström

Anders Wikström

Projektör

anders.wikstrom@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 61
Mobil: 070-570 69 89

Jens Edström - Jens Edström

Jens Edström

Affärschef Fiber

jens.edstrom@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 86
Mobil: 070-570 79 59

Magnus Lundquist - Magnus Lundquist

Magnus Lundquist

Projektör

magnus.lundquist@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 62
Mobil: 070-570 59 79

Joakim Edlund - Joakim Edlund

Joakim Edlund

Projektör

joakim.edlund@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 63
Mobil: 070-570 04 34

Willem Nooij - Willem Nooij

Willem Nooij

Arbetsledare

willem.nooij@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 65
Mobil: 070-550 75 14

Mats Isaksson - Mats Isaksson

Mats Isaksson

Projektledare

mats.isaksson@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 89
Mobil: 070-605 63 71

Erik Strömberg - Erik Strömberg

Erik Strömberg

Kund & projektansvarig

erik.stromberg@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 81
Mobil: 070-550 27 71

Stefan Högberg - Stefan Högberg

Stefan Högberg

Kundansvarig

stefan.hogberg@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 77
Mobil: 070-366 08 25

Stefan Molander - Stefan Molander

Stefan Molander

Arbetsledare

stefan.molander@vtg.se

Direkt: 0620-155 32
Mobil: 070-550 84 85

Martin Persson - Martin Persson

Martin Persson

Projektör

martin.persson@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 64
Mobil: 070-550 13 29

Nazir Sello - Nazir Sello

Nazir Sello

Transportledare

nazir.sello@vtg.se

Direkt: 060-13 88 89

Peter Boman - Peter Boman

Peter Boman

Arbetsledare

peter.boman@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 78
Mobil: 070-656 19 65

Andreas Lundqvist - Andreas Lundqvist

Andreas Lundqvist

Affärsområdeschef El

andreas.lundqvist@vtg.se

Direkt: 060-13 88 88
Mobil: 070-279 77 41

Peter Larsson

Projektledare

peter.larsson@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 88
Mobil: 070-633 94 49

Joakim Hassel - Joakim Hassel

Joakim Hassel

Affärsområdeschef Täkt & Anläggning

joakim.hassel@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 69
Mobil: 070-656 01 14

Niklas Eriksson - Niklas Eriksson

Niklas Eriksson

VD

niklas.eriksson@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 88
Mobil: 070-656 19 46

Kjell-Ove Persson - Kjell-Ove Persson

Kjell-Ove Persson

Controller

kjell-ove.persson@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 66
Mobil: 070-652 44 90

Jens Zetterlund - Jens Zetterlund

Jens Zetterlund

Affärsområdeschef Industri

jens.zetterlund@kustfrakt.se

Direkt: 0611-55 44 53
Mobil: 070-309 34 21

Joacim Ahlmark - Joacim Ahlmark

Joacim Ahlmark

Ekonomichef

joacim.ahlmark@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 72
Mobil: 070-200 62 15

Maria Amcoff - Maria Amcoff

Maria Amcoff

Kvalitet- och Miljöchef

maria.amcoff@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 86
Mobil: 070-550 09 75

Ann-Gerd Böhlenius - Ann-Gerd Böhlenius

Ann-Gerd Böhlenius

Ekonomi

anngerd.bohlenius@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 68
Mobil: 070-229 98 80

Eva Zetterberg - Eva Zetterberg

Eva Zetterberg

Ekonomi

eva.zetterberg@vtg.se

Direkt: 060-13 88 81
Mobil: 070-652 44 91

Helena Nyberg - Helena Nyberg

Helena Nyberg

Administratör

helena.nyberg@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 76
Mobil: 070-658 55 30

Kjell-Ove Persson - Kjell-Ove Persson

Kjell-Ove Persson

Controller

kjell-ove.persson@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 66
Mobil: 070-652 44 90

Angela Åkerström - Angela Åkerström

Angela Åkerström

Ekonomi

angela.akerstrom@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 85
Mobil: 070-716 21 07

Patricia Kastberg - Patricia Kastberg

Patricia Kastberg

Ekonomi

patricia.kastberg@vtg.se

Direkt: 060-13 88 85
Mobil: 070-349 61 13

Karin Lundgren - Karin Lundgren

Karin Lundgren

Controller (Föräldraledig, ärenden hänvisas till Johan Näslund)

karin.lundgren@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 87
Mobil: 070-239 08 51

Joacim Ahlmark - Joacim Ahlmark

Joacim Ahlmark

Ekonomichef

joacim.ahlmark@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 72
Mobil: 070-200 62 15

Maria Amcoff - Maria Amcoff

Maria Amcoff

Kvalitet- och Miljöchef

maria.amcoff@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 86
Mobil: 070-550 09 75

Jessica Wågberg - Jessica Wågberg

Jessica Wågberg

Projektsamordnare

jessica.wagberg@vtg.se

Direkt: 0660-29 50 82
Mobil: 076-844 41 61

Caroline Näslund - Caroline Näslund

Caroline Näslund

Ekonomi

caroline.naslund@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 67
Mobil: 070-615 94 79

Johan Näslund

Controller

johan.naslund@vtg.se

Direkt: 060-13 88 86
Mobil: 070-656 03 07

Joakim Hassel - Joakim Hassel

Joakim Hassel

Affärsområdeschef Täkt & Anläggning

joakim.hassel@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 69
Mobil: 070-656 01 14

Tommy Sjölander - Tommy Sjölander

Tommy Sjölander

Transportledare

tommy.sjolander@kustfrakt.se fjarr@kustfrakt.se

Direkt: 0612-71 60 70
Mobil: 070-353 00 32

Jens Zetterlund - Jens Zetterlund

Jens Zetterlund

Affärsområdeschef Industri

jens.zetterlund@kustfrakt.se

Direkt: 0611-55 44 53
Mobil: 070-309 34 21

Malin Lindgren - Malin Lindgren

Malin Lindgren

Transportledare

malin.lindgren@kustfrakt.se fjarr@kustfrakt.se

Direkt: 0612-71 60 71
Mobil: 072-560 26 36

Maria Amcoff - Maria Amcoff

Maria Amcoff

Kvalitet- och Miljöchef

maria.amcoff@vtg.se

Direkt: 0612-71 60 86
Mobil: 070-550 09 75